مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان اصفهانمجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان اصفهان
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

تاریخچه شعبه

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان اصفهان از سال ۱۳۸۸ به عنوان یکی از شعبات موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی مرکز با هدف ارائه خدمات مطلوب در زمینه های آموزشی ، ورزشی، اقامتی و تفریحی به عموم مردم بخصوص جامعه هدف ( خانواده شهدا و ایثارگران ) شروع به فعالیت نمود .

موسسه ایثار استان اصفهان دارای مراکز ورزشی ، آموزشی ، اقامتی ، تفریحی و … می باشد که تعدادی از این مراکزدرون موسسه و تعدادی از آن ها در سطح شهر با هدف دستیابی آسان تر خانواده ها در مناطق مختلف شهر اصفهان می باشد .

موسسه ایثار استان اصفهان در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به خانواده های ایثارگران با سازمان بنیاد شهید و امورایثارگران ، سازمان تربیت بدنی و امور جوانان ، شهرداری ، اداره بهداشت ، آموزش و پرورش ، فنی حرفه ای و ….. همکاری نموده و سعی در بهبود اوضاع و بروزآوری امکانات و تجهیزات مراکز خود و تطابق آنها با استاندارهای معین شده را دارد .

موسسه ایثار اصفهان به منظور ارتقای سلامت جسمی و روحی ایثارگران و خانواده شان امکانات خود را با اولویت استفاده جامعه هدف در اختیار ایشان قرارداده تا با امنیت خاطر در فضایی آرام و توام با احترام به این عزیزان به آموزش و تفریح بپردازند. همچنین در کنار جامعه هدف عموم مردم نیز امکان بهره مندی از امکانات فوق را دارند .

این موسسه امکان برگزاری مسابقات ورزشی ، همایش ها ، اردوها ، جشن ها همچنین سرو غذا و اسکان مسافران را دارد .

مراکز و امکانات شعبه اصفهان

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

   این مرکز با دارا بودن کانون‌های فرهنگی هنری و آموزشی در شهرهای اصفهان، کاشان، شاهین شهر؛ نجف آباد و با برگزاری کلاسهای آموزشی در ۵۰ رشته هنری ، تقویتی ، کامپیوتر ، زبان و فنی در بهترین فضاهای آموزشی و با بهره گیری از اساتید مجرب و با ارائه مدرک معتبر در پایان دوره خدمات آموزشی و فرهنگی را منطبق بر استانداردهای یکپارچه به علاقمندان ارائه می‌دهد

  کانون‌ها و مراکز آموزشی

 • این مرکز با دارا بودن سالن‌های ورزشی مختلف؛ اعم از سالن فوتسال، فوتبال، والیبال، هندبال، استخر ؛ سالن های تیراندازی و …. در سطوح مختلف ورزشی در حال فعالیت میباشد.

  استخر و سالن‌های ورزشی

 • این مرکز با دارا بودن رستوران و کافی شاپ نگارستان با ظرفیت ۱۲۰ نفر، مجهز و جدید با ارائه ی انواع غذاهای ایرانی؛ فرنگی و دریایی مختلف و همچنین محیط بسیار زیبا در فضای باز و رستوران سنتی در فضای سرپوشیده و باز در حال خدمت رسانی است. همچنین تالار پذیرایی بهشت با فضایی بسیار زیبا و دلنشین و همچنین کترینگ فوق العاده آماده برگزاری مراسمات و جشن های مختلف می‌باشد

  تالارهای پذیرایی و رستوران

 •  این مرکز با دارا بودن ویلاها و سوئیت‌های مختلف و همچنین مهمانسراها و سرای ورزشکاران با امکانات رفاهی کامل و سوئیت‌های مجهز در حال خدمت رسانی است.

  هتل‌ها و اقامتگاهها